Firma Rehberi Kır bahçeleri BALIKESİR KIR BAHÇESİ


BALIKESİR KIR BAHÇESİ  
1995 yılında tarla halinde satın aldığımız bahçemiz 11.000 m2 arazi üzerinde inşa edilmiştir. 400 adet meyve ağacıyla bahçemizi renklendirdik.. Aslında bir çiftlik evi niyetiyle yola çıkılan proje, bir bağ evi ve yüzme havuzu ile devam etti. 17 Ağustos 2006 yılına dek hafta sonlarında dostlarımızla beraber mesire yeri olarak kullandık.

Onur Kır Bahçesi adı altında, Açık Büfe Kahvaltı, Kilo ile Et, İster siz pişirin ister biz pişirelim mantığı ile Kır Bahçemizi ticari faaliyete sokmuş bulunduk. Halkımızın büyük bir teveccühü ile karşılaştık. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, imkanlar çerçevesinde hızlı bir şekilde bahçemizin doğallığını bozmadan ahşap ve taşın birleştirilmesi ile işletmedeki altyapı hizmetlerini mutfak, mangal, ızgara vb. doğaya uygun mimari düşünce ananesiyle oluşturduk. Güleryüzlü personelimizin katkılarıyla kalite ve fiyat politikamızdan ödün vermeyerek sağlam ve güvenli adımlarla sağlıklı bir büyüme hedefledik ve bugün geldiğimiz yere baktığımızda bize güvenen ve gerek kendileri gerekse de misafirlerini rahat ve huzurlu bir ortamda ağırlamak için bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı belirtiriz.

11000 m2 açık, 600 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olan Kır Bahçesinde çocuklarımız için de herşeyi düşündük... Hayvanat bahçemiz, oyun parkımız, voleybol ve futbol sahamız doğa ile başbaşa bir ortamda eğlenerek oynamaları için çocuklarımızın hizmetindedir. Kapalı binamızda çocuk oyun parkı, top havuzu da bulunmaktadır. Kapalı mekanımızın ısıtma sistemini otantik ortamı korumak amaçlı olarak, Palmiye sobalar ve Kuzine odun sobaları ile sağlamaktayız. Sobaların üzerinde müşterilerimize sunmak üzere kestane, patlamış mısır, odun kömüründe pişirilmiş semaver çayı ikram etmekteyiz. Izgaralarımızın yanında ikramlık olarak sunduğumuz özel Barbekü sosu Kırbahçesine has bir lezzettir. Erzincan tulum peyniri ve yayık tereyağı da doğal aperatiflerimizdir.

Açık Büfe Kahvaltımızda 70 çeşitten oluşan Çılgın Kahvaltı menümüzü müşterilerimizin damak zevkine sunmaktayız. Hafta sonları Açık Büfe Kahvaltı menümüz sabah saat 09.00dan 13.00 e kadar sürmektedir. Hafta içi Kahvaltı menümüz, personelimizin hazırladığı kahvaltı tabağında sunulmaktadır. Ekstra olarak istenildiğinde omlet çeşitleri, mangalda sucuk ve gözleme çeşitleri de hazırlamaktayız.


  • GENEL BİLGİLER
  • RESİMLER
Yetkili Kişi:
Adres: Eski Kepsut Yolu Üzeri Köseler köyü girişi / Merkez - Balıkesir
Telefon(lar): 0266.246 59 99 -
Fax - Cep: -
Web Site: www.balikesirkirbahcesi.com
E-Mail: info[at]balikesirkirbahcesi.com
Toplam Ziyaret: 9108
Yorum Sayısı: 0

İçeriği Paylaşın Butonu

Firmaya Ait Kayıtlı Resim Bulunamadı.

Anahtar Kelimeler

balıkesir, kır, balıkesir kır, balıkesir kır bahçesi, bahçe, sünnet, düğün, eğlence, yemek, toplantı, kahvaltı, akşam yemeği, müzik, dans, sohbet, piknik, poğaça, simit, börek, köy peyniri, zeytin, domates, reçel, çikolata, çay, tereyağı, bal, meyve suyu, salta, balıkesir onur kır bahçesi, merkez, balıkesir merkez, ızgara, aperarif menü, çorba

abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı Kuron Mühendislik LTD. ŞTİ.'ne Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
FacebookLink BankasıArama ServisiSektörlerHarita ServisiKişisel GelişimAcil TelefonlarResim Galerisi


 


Markayurdu.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
 

Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında www.markayurdu.com adına kullanım lisansı alınmış Ülke Rehberi Scripti kullanılmaktadır.