Firma Rehberi Sağlık Merkezleri Bioxcin


Bioxcin  

Bioxcin üreticisi B'IOTA Laboratuvarları kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk bilim adamları ve dermatologları tarafından geliştirdiği ürünlerini, kendi üretim tesislerinde, tamamen hijyenik koşullarda ve GMP kurallarına uygun olarak üretmektedir.

Cilt ve saç bakımı üzerine geliştirilen dermokozmetik ürünleriyle, sağlık ve güzelliği bir arada sunan B'IOTA Laboratuvarları gücünü doğadan alarak her türlü cilt problemine bitkisel ve bilimsel çözüm bulmayı hedeflemektedir. B'IOTA Laboratuvarları, cilde yarar sağlayan ürünler geliştirerek tüketicileri daha sağlıklı ve bakımlı bir cilde kavuşturmaktadır.

Bitkisel ürünleri bilimin olanaklarıyla harmanlayarak doğal güzelliğe ulaşmayı amaç edinmiş bir dermokozmetik firması olan B'IOTA Laboratuvarları cilt bakımı ve kozmetik alanında ürün yelpazesini oluştururken, çözüm bulunamamış sorunlara yönelik hedefler belirleyerek çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmıştır. 

Kurulduğu ilk günden bu yana insan sağlığına yararlı bitkisel kaynaklarla, bilimsel çözümler üretmek üzere çalışmalarını sürdüren B'IOTA Laboratuvarları başarısını, tüketiciler tarafından büyük ilgi gören Bioxcin ile kanıtlamıştır. Biota, Bioxcin ve diğer markaları ile eczane kanalındaki başarısını sürdürmektedir.

Pazardaki liderliğini sürdüren B'IOTA Laboratuvarları, Ar-Ge çalışmalarına verdiği büyük önemle, teknoloji ve doğayı bir araya getirmek amacıyla 30.000 m2 lik kapalı alanda yeni bir üretim tesisi ve dünyanın en büyük bitkisel kozmetik araştırma laboratuvarını kurmak üzere çalışmalarına devam etmektedir. 2 yılda tamamlanması planlanan tesisin 1.000 kişilik istihdam kapasitesi olacaktır.

  • GENEL BİLGİLER
  • RESİMLER
Yetkili Kişi:
Adres: Mehmet Akif mah. Cumhuriyet cad. Yücedağ sk. no: 15 34782 Çekmeköy / Ümraniye - İstanbul
Telefon(lar): 0 800 261 51 14 - 0216 641 32 81
Fax - Cep: -
Web Site: www.bioxcin.com.tr
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 828
Yorum Sayısı: 0

İçeriği Paylaşın Butonu

Firmaya Ait Kayıtlı Resim Bulunamadı.

Anahtar Kelimeler

istanbul, bioxcin, sağlık, sağlıklı ürünler, bitkisel ürünler, sağlık için bitki, bioxcin forte sprey, bioxcin forte şampuan, bioxcin serum, bioxcin çampuan, bioxin test merkezi, bioxcin laboratuvarları, bilim laboratuvarları, saç bakımı, saç bakım bilgileri, saç dökülmesi, geçici saç dökülmsi, kaltımsal saç dökülmesi, sağlıklı saçlar, saç yapısı, saç bakımı için bioxcin

abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı Kuron Mühendislik LTD. ŞTİ.'ne Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
   Facebook   Link Bankası    Arama Servisi    Sektörler    Harita Servisi    Kişisel Gelişim    Acil Telefonlar    Resim Galerisi 
  Sinema Galerisi    Gazete Manşetleri    Oyun Servisi    Etkinlik Servisi   Markayurdu.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
 

Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında www.markayurdu.com adına kullanım lisansı alınmış Ülke Rehberi Scripti kullanılmaktadır.