Firma Rehberi Kır bahçeleri YÖREM KIR BAHÇESİ


YÖREM KIR BAHÇESİ  
Yörem Kır Bahçesi, Yeni Kepsut yolu 12. Km.de faaliyet göstermektedir. 01.04.2007 tarihinde yapımına başlanan Yörem Kır Bahçesi?nin 4 ay içerisinde yapımı tamamlanmış, 03.08.2010 tarihinde dönemin Belediye Başkanı Sayın Sabri Uğur, İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Mehmet Akif Okur ve birçok işadamının katıldığı bir tören ile Balıkesirlilere kapılarını açmıştır.
Yörem Kır Bahçesi, Yörem Ekmek?in de sahibi bulunan Ramazan YORAN tarafından kurulmuş olup halen Ramazan Yoran?ın işletmeciliğinde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Asıl mesleği Mali Müşavirlik olan Ramazan YORAN, aynı zamanda tekstil ve dershane işletmeciliği alanlarında faaliyet göstermektedir. 1997 seçimlerinde Milletvekili adayı, 1999 seçimlerinde ise Balıkesir Belediye Başkan adayı olmuş, Balıkesirliler tarafından yakından tanınmıştır.

  • GENEL BİLGİLER
  • RESİMLER
  • HAKKIMIZDA
  • KROKİ
Yetkili Kişi: Ramazan Yoran
Adres: Kepsut Yolu 10. km / Merkez - Balıkesir
Telefon(lar): 0533.330 98 68 -
Fax - Cep: -
Web Site: www.yoremkirbahcesi.com
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 9838
Yorum Sayısı: 0

İçeriği Paylaşın Butonu

Firmaya Ait Kayıtlı Resim Bulunamadı.

YÖREM KIR BAHÇESİ

 

Yörem Kır Bahçesi, Yeni Kepsut yolu 12. Km.de faaliyet göstermektedir. 01.04.2007 tarihinde yapımına başlanan Yörem Kır Bahçesi’nin 4 ay içerisinde yapımı tamamlanmış, 03.08.2010 tarihinde dönemin Belediye Başkanı Sayın Sabri Uğur, İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Mehmet Akif Okur ve birçok işadamının katıldığı bir tören ile Balıkesirlilere kapılarını açmıştır.

Yörem Kır Bahçesi, Yörem Ekmek’in de sahibi bulunan Ramazan YORAN tarafından kurulmuş olup halen Ramazan Yoran’ın işletmeciliğinde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Asıl mesleği Mali Müşavirlik olan Ramazan YORAN, aynı zamanda tekstil ve dershane işletmeciliği alanlarında faaliyet göstermektedir. 1997 seçimlerinde Milletvekili adayı, 1999 seçimlerinde ise Balıkesir Belediye Başkan adayı olmuş, Balıkesirliler tarafından yakından tanınmıştır.

Yörem Kır Bahçesi, 5105 metrekare alan içerisinde yer alan kışlık kapalı mekanı, çimlendirilmiş yeşil alandan oluşan yazlık bahçesi ve otoparkı ile  dizayn edilmiş bir mekandır. Bu alan içerisinde 500 metrekare zemine inşa edilen Yörem Ekmek Fabrikası da yer almaktadır. Yörem Ekmek, doğal mayadan yapılan Köy ekmeği, Trabzon ekmeği, Tam Buğday ekmeği, Kepek ve Çavdar ekmeği başta olmak üzere birçok çeşidi ile Balıkesirlilere hizmet vermektedir. Yörem Kır Bahçesi ayrıca 10 dönümlük bir araziye sahiptir ve bu arazi üzerinde Kır Düğünleri yapılmak üzere çalışmalar başlatılmıştır.

Yörem Kır Bahçesi’nde ızgara tarzı ürünler yer almakta, bu ürünler zeytin yağlı mezeler ve ezmeler ile servis edilerek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Mekanda ayrıca hafta sonları 90 çeşidi bulan zengin içeriği ile açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir. Izgara ve kahvaltıda kullanılan malzemeler, Balıkesir’in nezih yerlerinden özenle seçilip getirilmektedir. Yörem Kır Bahçesi düğün, söz, nişan, davet, toplantı vb. organizasyonlarda da açık - kapalı mekanları ile Balıkesirlilerin hizmetindedir.

Yörem Kır Bahçesi, nefis tatları, huzur veren nezih ortamı, yeşili kucaklayan manzarası ve temiz havası ile şehrin stres ve trafiğinden uzaklaşmak isteyenlerin tercih edebileceği ideal bir mekandır.  Bu ideal mekan, “Doğa Sizi Çağırıyor” sloganı ve kaliteden ödün vermeyen işletme anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

                                                                                  Adres: Yeni Kepsut Yolu 12. Km.

Rezervasyon Tel: o533 330 98 68

r">

Anahtar Kelimeler

yörem, balıkesir yörem, yörem kır bahçesi, balıkesir kır bançesi, kır bahçesi, yörem kır, balıkesirde kır bahçesi, balıkesirde piknik, balıkesir piknik yerleri, balıkesirde piknik yerleri, kahvaltı, balıkesirde kahvaltı, balıkesirde kır kahvaltısı, akşam yemeği, balıkesirde akşam yemeği, balıkesirde davet yemeği, düğün yemeği, balıkesirde toplantı yemeği, balıkesirde düğün yemeği, toplantı yemekleri, sünnet yemeği, çocık menüsü, eğlence, balıkesir eğlence mekanı, balıkesirde eğlence piknik yerleri

abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı Kuron Mühendislik LTD. ŞTİ.'ne Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
FacebookLink BankasıArama ServisiSektörlerHarita ServisiKişisel GelişimAcil TelefonlarResim Galerisi


 


Markayurdu.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
 

Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında www.markayurdu.com adına kullanım lisansı alınmış Ülke Rehberi Scripti kullanılmaktadır.